zaproszenie na warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych


Zapraszam na zajęcia!

Co prawda do Gwiazdki jeszcze daleko, ale z doświadczenia wiem, że robieniem prezentów warto zająć się już teraz. 
Wpadajcie! Ulepimy razem zawieszki na choinkę, świeczniki, stajenki i czego dusza zapragnie! :-)

Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych.

Na warsztatach będzie można poznać tradycyjne metody lepienia z gliny, np. modelowanie ręczne z wałeczków, plastrów, bryły. W pracowni jest nowoczesne elektryczne koło garncarskie, na którym można utoczyć piękne naczynia :-) Nauczam także zdobienia, do pracy używamy szkliw bardzo dobrej jakości.
Poziom nauczania jest dostosowany indywidualnie do każdego z uczestników, zajęcia odbywają się w małych grupach. Praca z gliną jest wspaniałą okazją do rozwijania zdolności manualnych, ma też świetne działanie relaksacyjne i terapeutyczne, sprzyja wyciszeniu. Kształtują wytrwałość, kreatywność i wrażliwość estetyczną.

Terminy zajęć są do uzgodnienia. Koszt zajęć dla dorosłych (od 15-go roku życia) to 140zł za 4 zajęcia w
miesiącu, można wykupić pojedyncze zajęcia za 45 zł za 1,5 godziny. Koszt zajęć dla dzieci to 110 zł za 4 zajęcia w miesiącu po 1,5 godziny, 40 zł za pojedyncze zajęcia.

W koszt wliczone jest:

•Instruktaż

•Masa ceramiczna

•Podstawowe szkliwa

•Narzędzia

•Wypał w piecu

Każdy z przedmiotów zrobionych na zajęciach należy do uczestnika :-) Tym sposobem można zrobić sobie i innym wspaniałe, unikatowe prezenty :-)

*PROMOCJA*
Jeśli przyprowadzisz ze sobą jedną osobę, to przy zakupie miesięcznego karnetu obniżę specjalnie dla Ciebie koszt jednego karnetu o 50% :-) Analogicznie jeśli Twój znajomy przyprowadzi kolejną osobę, znajomy będzie również miał jednorazową obniżkę na karnet miesięczny. Itd... w grupie raźniej :-)


Opera Gliniana - Pracownia Ceramiki Marty Turowskiej

ul. Wesoła 1a


05-230 KobyłkaUWAGA - jeśli wysyłasz do mnie zapytanie mailowe i nie dostajesz ode mnie odpowiedzi, najpewniej mail ode mnie jest w Twojej skrzynce spamowej. 

0501-46-23-46

Prześlij komentarz

.