Integracyjne warsztaty ceramiki dla rodziców z dziećmi!


 Fot. Anna Dławichowska

W każdy wtorek między 16.30 a 18.00 Opera zaprasza na warsztaty ceramiki rodziców z dziećmi! :-)

Wspólna praca taty lub mamy z dzieckiem daje niesamowite poczucie integracji, pozytywnie buduje więź między dzieckiem i rodzicem.

Zapraszamy rodziców z dziećmi powyżej 3go roku życia.Troszku o warsztatach:

Na warsztatach będzie można poznać tradycyjne metody lepienia z gliny, np. modelowanie ręczne z wałeczków, plastrów, bryły.

Będziemy uczyć się także metod zdobienia - do pracy używamy surowców bardzo dobrej jakości.Praca z gliną jest wspaniałą okazją do rozwijania zdolności manualnych, ma też świetne działanie relaksacyjne i terapeutyczne, sprzyja wyciszeniu. Kształtuje wytrwałość, kreatywność i wrażliwość estetyczną.

Pojedyncze zajęcia to koszt 45 zł od osoby. Dzieci do 5 roku życia - 35 zł za zajęcia.
Można kupić karnet 30 dniowy na 4 zajęcia - 140 zł od osoby. Dzieci do 5 roku życia 110 zł.
W koszt wliczone jest:•Instruktaż

•Masa ceramiczna

•Podstawowe szkliwa, angoby

•Narzędzia

•Wypał w piecuKażdy z przedmiotów zrobionych na zajęciach należy do uczestnika :-) Tym sposobem można zrobić sobie i innym wspaniałe, unikatowe prezenty :-) Wystarczy tylko przyjść, nie trzeba nic ze sobą zabierać :-)W sprawie zapisów piszcie na mail pracownia@operagliniana.pl lub dzwońcie 0501462346

Adres pracowni:ul. Targowa 62 (w podwórku, przy bramie jest dzwonek)

Warszawa3 comments

Wiewióra 21 września 2011 22:14

Bardzo ciekawa propozycja. Musze się zastanowić czy moja 3,5 letnia Córcia dałaby już radę skupić się przez ten czas, no i mamy nie tak daleko :)
Pozdrawiam.

Opera Gliniana 21 września 2011 22:21

Wiewióro, chodziła do mnie na zajęcia długi czas 3latka, spokojnie dawała radę, więc tym bardziej z mamą da radę :-) Przede wszystkim z rodzicem takie małe dzieci czują się bezpieczniej i szybciej zaczynają tworzyć ;-) Co prawda to zwykle proste formy, potrzebna jest pomoc rodzica, ale wycinanie z foremek, ozdabianie czegoś kuleczkami, etc. - to wszystko jest praca zespołowa i bardzo jednocząca :-) Zapraszam!

Wiewióra 22 września 2011 09:20

Hmmm fajnie :) myślę, że jeśli będą jeszcze miejsca zawitamy do Opery w październiku :) Małżon wyraził zgodę a Córcia skakała z radości jak jej zaproponowałam :) pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Prześlij komentarz

.