Dwie nowe umywalki :-)

Umywalka nablatowa - uformowana ręcznie z ciemnobrązowej gliny. W środku pokryta piękną mieszanką soczystych pomarańczowych, żółtych i czerwonych szkliw. Nieregulary, rwany brzeg, przypominający skałę.
Odpływ w standardowym rozmiarze.
Umywalka została dwukrotnie wypalona w bardzo wysokich temperaturach, jest więc odporna na typową konserwację i użytkowanie. Jest szczelna.
Montuje się ją jak typową umywalkę.
Idealny akcent do łazienki.
Średnica min.: 35 cm
Średnica maks.: 44 cm
Wysokość maks.: 11 cm


Umywalka nablatowa ręcznie ulepiona z bialej gliny szamotowej. Ma grube ściany, jest równie trwała jak te sprzedawane w hipermarketach budowlanych. Różnica jest taka, że wszystkie te umywalki są takie same, robione masowo z formy, a zrobiona przeze mnie jest absolutnie wyjątkowa :-) Umywalka ma wyprofilowany odpływ, pasuje do standadowego sitka. W środku i na zewnątrz jest pokryta intensywnie turkusowo-szmaragdowym szkliwem. Istnieje możliwość wykonania podobnej, np. w innym kolorze :-) Umywalka została wypalona dwukrotnie w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu jest szczelna i odporna na typową konserwację. Średnica: 43 cm Wysokość: 11,8 cm.Prześlij komentarz

.